Projekt ,,Razem przez góry” - wyjazdy trekkingowe

W tym roku Poznańskie Towarzystwo ,,Amazonki” organizuje sześć wyjazdów trekkingowych w ramach projektu realizowanego ze środków PFRON pn. : ,,Razem przez góry”.

Adresatkami projektu są Amazonki zrzeszone w Klubach Amazonek przynależących do Federacji Stowarzyszeń "Amazonki".

Jeden wyjazd dotyczy grupy mniej zaprawionych kondycyjnie Amazonek (Stary Gierałtów), pozostałe wyjazdy będą dla bardziej zaawansowanych w chodzeniu po wyższych partiach gór.

UCZESTNICZYĆ W TREKKINGACH MOŻNA TYLKO RAZ !!!

Odbędą się one:

1. w Karpaczu w terminie 27 lipca-1 sierpnia 2017
  2. w Starym Gierałtowie koło Stronia Śląskiego - 11-16 sierpnia 2017
  3. w Świeradowie Zdroju w terminie - 19-24 sierpnia 2017
  4. w Iwoniczu Zdroju w terminie - 8-13 października 2017
  5. w Zakopanem w terminie - 15-20 października 2017
  6. w Zakopanem w terminie - 10-15 grudnia 2017

W każdym Trekkingu będzie uczestniczyło 30 Amazonek. Przewidujemy długie całodzienne wycieczki szlakami górskimi pod opieką przewodnika i dwóch opiekunek organizujących grupę. Zakwaterowanie będzie w jednym określonym miejscu o dobrych warunkach pobytowych.

WARUNKI REKRUTACJI

• Jednym z warunków rekrutacji jest zakończony proces leczenia i stabilna, dobra kondycja zdrowotna, zdolność do pokonania prostych i średniozaawansowanych tras górskich i znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się w terenach górskich.
  • Warunkiem koniecznym jest zaopatrzenie Uczestniczki w odpowiednią odzież i sprzęt ( m.in. : buty trekkingowe,  kurtka przeciwdeszczowa, odzież termiczna, plecak, kijki trekkingowe…) warunkujących bezpieczeństwo Uczestniczek oraz  zabranie ze sobą podstawowych środków opatrunkowych ( plaster, bandaż , woda utleniona, jałowy opatrunek…)

Jeśli Uczestniczki nie będą przygotowane odpowiednio do trasy – chodzi w szczególności o buty i odzież , nie będą mogły wziąć udziału w wędrówkach i w związku z tym zostaną obciążone kosztami pobytu.

Częściowa odpłatność za Trekking od jednej osoby wynosi 80 zł, które prosimy przesyłać po zakwalifikowaniu się  tzn. po ogłoszeniu listy Uczestniczek na konto PTA:  83 1090 1362 0000 0000 3609 0739 z dopiskiem ,,Trekking-miejscowość-termin Trekkingu”

Koszt dojazdu Uczestniczki pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenia oraz przelewy można dokonywać w terminach:

1.  do 15 lipca 2017 na 1-szy Trekking
  2.  do 3 sierpnia 2017 na 2-i Trekking
  3.  do 3 sierpnia 2017 na 3-ci Trekking
  4.  do 28 września 2017  na 4-ty Trekking
  5.  do 2 października 2017 na 5-ty Trekking
  6.  do 30 listopada 2017 na 6-ty Trekking

na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa i skanem orzeczenia o niepełnosprawności.

Prosimy o podanie pełnych danych  ( imię, nazwisko, adres ,pesel, a w szczególności proszę pamiętać o AKTUALNYM  ORZECZENIU o stopniu niepełnosprawności ) i wypełnienie załączonych kart uczestnictwa.

Lista zakwalifikowanych Pań będzie ogłoszona:

1.  17 lipca 2017 na 1 Trekking
  2.  4 sierpnia 2017 na 2 Trekking
  3.  4 sierpnia 2017 na 3 Trekking
  4.  29 września 2017 na 4 Trekking
  5.  4 października 2017 na 5-ty Trekking
  6.  1 grudnia 2017 na 6-ty Trekking

Decyduje kolejność zgłoszeń po spełnieniu wszystkich warunków zawartych w komunikacie, w szczególności przesłania pełnego kompletu dokumentów.

Na stronie można pobrać kartę zgłoszeniową z oświadczeniem o stanie zdrowia.

[POBIERZ KARTĘ UCZESTNICTWA]

Projekt pn. "Razem przez góry" w ramach, którego są organizowane Trekkingi realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ostatnio zmienianyśroda, 12 lipiec 2017 09:14