Wielkopolska Spartakiada Amazonek - 21-24 października 2017 roku - Sieraków Wielkopolski

Rusza nabór na tegoroczną Wielkopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 21-24.10.2017 r. w Sierakowie Wielkopolskim i będzie realizowana dzięki dofinansowaniu PFRON.

Uczestniczkami Spartakiady będą Amazonki zamieszkujące teren Wielkopolski, które serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.

WARUNKI REKRUTACJI

  • Uczestniczki muszą mieć zakończony proces leczenia i stabilną, dobrą kondycję zdrowotną oraz zdolność do wykonania prostych ćwiczeń fizycznych.
  • W celu zgłoszenia się od udziału w Spartakiadzie, należy wypełnić Kartę Uczestnictwa na WIELKOPOLSKĄ SPARTAKIADĘ AMAZONEK – SIERAKÓW - 21-24 PAŹDZIERNIKA 2017 R. (do pobrania na stronach: amazonki.poznan.pl oraz www.amazonkifederacja.pl ) oraz należy, wraz z podpisaną kartą, przysłać kserokopię AKTUALNEGO orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
  • Każda z Uczestniczek zobowiązana jest złożyć na Karcie Uczestnictwa oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w Spartakiadzie oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie.

Częściowa odpłatność za Spartakiadę od jednej osoby wynosi 50,00 zł, które prosimy wpłacić po zakwalifikowaniu się, tzn. po ogłoszeniu listy Uczestniczek na konto PTA: 83 1090 1362 0000 0000 3609 0739 z dopiskiem ,,Wielkopolska Spartakiada Amazonek – 21-24.10.17-Sieraków”

Dojazd na Spartakiadę we własnym zakresie, lub autobusem z Poznania, który zapewnia organizator – prosimy o wcześniejsze poinformowanie o chęci skorzystania z autobusu.

Zgłoszenia, tj. skan wypełnionej karty uczestnictwa oraz skan AKTUALNEGO orzeczenia o niepełnosprawności będą przyjmowane do 16.10.2017 r., pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Prosimy o podanie pełnych danych ( imię, nazwisko, adres, pesel, a w szczególności proszę pamiętać o AKTUALNYM ORZECZENIU o stopniu niepełnosprawności ) i podpisaniu oświadczenia o stanie zdrowia - należy podpisać się własnoręcznie pod oświadczeniem na karcie uczestnictwa.

Po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń przez Poznańskie Towarzystwo „Amazonki” informacje o zakwalifikowanych Uczestniczkach zostaną zamieszczone na stronach internetowych: www.amazonki.poznan.plwww.amazonkifederacja.pl 

Informujemy przy tym, że na czas Spartakiady wszystkie uczestniczki obowiązuje sportowy strój oraz sportowe obuwie, które umożliwią uczestnictwo w zawodach sportowych.
Dalsze szczegółowe informacje zostaną przesłane w kolejnych komunikatach.

*Konkurencje tegorocznej Wielkopolskiej Spartakiady w Sierakowie (wraz ze szczegółowym opisem dyscyplin i wymaganiami kondycyjnymi) zostaną podane w późniejszym komunikacie.

Informacji w ramach niniejszego projektu udziela biuro projektu pod numerem: 61 8333 665.

 

Wielkopolska Spartakiada Amazonek odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w 2017 roku w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

                         

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.