,,Razem przez góry i doliny ”

logo amazonki

KOMUNIKAT

W tym roku Poznańskie Towarzystwo ,,Amazonki” dzięki dofinansowaniu za środków PFRON organizuje osiem wyjazdów trekkingowych w ramach projektu pn. : ,,Razem przez góry i doliny ”.

Niniejszym otwieramy rekrutację i zapraszamy do zapisów na trekkingi. Przypominamy również, że sam fakt zgłoszenia na wybrany termin NIE JEST JEDNOZNACZY z kwalifikacją.

Adresatkami projektu są Amazonki – członkinie  Klubów Amazonek przynależących do Federacji Stowarzyszeń ,,Amazonki” oraz  forum internetowego Amazonki.net

UCZESTNICZYĆ W TREKKINGACH MOŻNA TYLKO RAZ W ROKU !!!

ZGŁASZAĆ SIĘ MOŻNA TYLKO NA JEDEN TREKKING  !!!

Odbędą się one w następujących miejscach i terminach :

Numer

Termin

Potencjalne miejsce

Stopień zaawansowania

1

8-13 maja 2024

             Pustkowo

Średnio zaawansowane

2

19-24 maja 2024

             Zakopane

Zaawansowany

3

18-23 czerwca 2024

              Sieraków

Lekko zaawansowane

4

30 czerwca-5 lipca 2024

Pustkowo

Średnio zaawansowane

5

19-24 sierpnia 2024

Krynica Górska

Średnio zaawansowane

6

25-30 sierpnia 2024

Krynica Górska

Średnio zaawansowane

7

22-27 września 2024

Zakopane

Zaawansowany

8

3-8 grudnia 2024

Sieraków

Lekko zaawansowane

 

Każdy Trekking będzie trwał 6 dni ( 5 noclegów ) i  będzie uczestniczyło w nim średnio 30 Amazonek.  Zapewniamy opiekę przewodnika i dwóch opiekunek organizujących grupę. Szczegółowe trasy zostaną opracowane na etapie uzgodnień z przewodnikami. 

Podczas każdej imprezy pierwszy dzień będzie służył mniej forsownej wędrówce – aklimatyzacji, następnie planujemy 4 dni wędrowne z przewodnikiem – długie, całodzienne wycieczki szlakami turystycznymi, szóstego dnia po śniadaniu, nastąpi powrót do domów. 

Uczestniczki będą zakwaterowane w jednym miejscu, które będzie służyć jako baza wypadowa. Posiłki będą spożywać w miejscu zakwaterowania oraz w schroniskach i innych obiektach na trasie wycieczek.

WARUNKI REKRUTACJI

1)  Członkostwo w jednym z Klubów Amazonek zrzeszonym w Federacji Stowarzyszeń ,,Amazonki”.

2)  Posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (konieczne jest przywiezienie ze sobą na trekking czytelnej kopii dwóch stron-jeśli są dwie-aktualnego orzeczenia)

3)  Jednym z warunków rekrutacji jest zakończony proces leczenia i stabilna, dobra kondycja zdrowotna, zdolność do pokonania prostych i średniozaawansowanych tras górskich i nadmorskich wydm.

4)  znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się w terenach górskich.

5)   Każda z Uczestniczek zobowiązana jest podpisać oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w działaniach projektu oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie, które uczestniczki otrzymają na miejscu każdego trekkingu.  

6)  Warunkiem koniecznym jest zaopatrzenie Uczestniczki w odpowiednią odzież i sprzęt (m.in.: buty trekkingowe,  kurtka przeciwdeszczowa, odzież termiczna, plecak, kijki trekkingowe…) warunkujących bezpieczeństwo Uczestniczek. 

Jeśli Uczestniczki  nie będą przygotowane odpowiednio do trasy – chodzi w szczególności o buty i odzież, nie będą mogły wziąć udziału w wędrówkach i w związku z tym zostaną  obciążone pełnymi  kosztami pobytu.

ODPŁATNOŚĆ

Odpłatność za Trekking od jednej osoby wynosi 150 zł, które prosimy przesyłać po zakwalifikowaniu się  na konto PTA:  83 1090 1362 0000 0000 3609 0739 z dopiskiem

 ,,Trekking-miejscowość trekkingu-termin trekkingu- imię i nazwisko Uczestniczki”.

Opłaty należy uiszczać nie później niż tydzień przed rozpoczęciem się trekkingu.

Niedokonanie tej wpłaty w tym terminie powoduje skreślenie z listy zakwalifikowanych.

Koszt dojazdu Uczestniczki pokrywają we własnym zakresie.

ZGŁOSZENIA

Przyjęcie przez nas zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się.

Pierwszeństwo udziału w trekkingach mają panie, które jeszcze nie uczestniczyły nigdy w organizowanych przez Poznańskie Towarzystwo Amazonki trekkingach.

Chętne osoby wpisują swoje dane przez formularz zgłoszeniowy podany w linku poniżej. 

Prosimy o podanie pełnych danych  (imię, nazwisko, adres i województwo zamieszkania, pesel, stopień niepełnosprawności, numer telefonu) oraz przysłanie skanu PO ZAKWALIFIKOWANIU (nie zdjęcia). 

Uczestnik zobowiązany jest do POSIADANIA aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności. Orzeczenie uczestnik musi posiadać w fizycznej wersji i przekazać go koordynatorom na miejscu trekkingu (nawet jeśli wcześniej przesłał skan).

O zakwalifikowaniu się Uczestniczek będziemy powiadamiać mailowo lub telefonicznie KLUBY najdalej dwa tygodnie przed rozpoczęciem się trekkingu.

Jeśli zakwalifikowana osoba nie przyjedzie na trekking nie uprzedzając wcześniej organizatora o rezygnacji z wyjazdu zostanie obciążona pełnymi kosztami pobytu.

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAN__qOvb-dUQTFZTDNYSjVKTVdCVUpOOFlJWE9WT0daUS4u

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/