Gala „Supermenka 2017”

7 marca odbyła się gala zorganizowana przez The Institute od Strategy and Developmnet „Supermenka 2017” i debata na temat zdrowia naszego społeczeństwa. W debacie wzięło udział wiele znakomitości m.in. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.

Wspaniały wieczór zakończył się wręczeniem statuetki „Supermenka 2017” Pani Krystynie Wechmann.

Gratulujemy!

https://www.facebook.com/isdpoland/videos/1780794018895302/