„Zdrowy Nawyk- Zdrowe Piersi”
„Zdrowy Nawyk- Zdrowe Piersi”

Kampania „Zdrowy Nawyk-Zdrowe piersi” jest prowadzona od pażdziernika 2009 roku.  

Ma na celu podnoszenie świadomości kobiet na temat raka piersi, postępowania w czasie leczenia, prewencji zachorowania na nowotwór piersi. Należałoby przy tym wspomnieć, że  od początku niniejsza akcja była skierowana do szerokiego grona odbiorców, z niniejszą kampanią staraliśmy się dotrzeć także do salonów SPA czy gabinetów kosmetycznych , w celu zachęcenia kobiety do dbałości o własne życie i zdrowie.

W porozumieniu z ośrodkami, placówkami odnowy biologicznej, SPA, leczenia dermatologicznego itd. staramy nieustanine prowadzić liczne ogólnopolskie akcje charytatywne i tym samym zasilić konta klubów w Polsce. Do niniejszej kampanii staramy się pozyskiwać gwiazd polskiej sceny teatralnej, myzycznej, kniowej.

Nieustanie wierzymy w sukces jej prowadzenia- im więcej naszych gwiazd się przyłączy do współpracy, tym większa szansa na powodzenie i sukces prowadzonej kampanii na arenie ogólnopolskiej. Przy tym chcielibyśmy wspomnieć, że oprócz wielu gwiazd, m.in. ambasadorki Olgi Bończyk, Hanny Śleszyńskiej czyIlony Felicjańskiej przyłączyła się firma Revitalash, która od lat wspólpracuje z Federacją Stowarzyszeń „Amazonki”,starając się odzyskać kobiecość w tej trudnej chorobie.

Zarząd Federacji Stowarzyszeń „AMAZONKI”

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/