NIVEA dla Amazonek

W środę 30 maja br. przyjechała kolejna dostawa kosmetyków od firmy NIVEA, która od zeszłego roku wspiera nasze działania, dbając o piękno Amazonek. NIVEA dołączyła jako sponsor do szacownego grona firm, chcących nas wspierać i aktywnie działać na rzecz i razem z polskimi Amazonkami. 

Tym razem przyjechały do nas pielęgnacyjne mleczka i żele do demakijażu i oczyszczania twarzy, abyśmy mogły cieszyć się świeżą i czystą cerą każdego dnia 😊; pięknie pachnące żele pod prysznic dla chwili wytchnienia i relaksu pod strumieniami wody, gdzie będziemy mogły zmywać wszystkie troski i niepokoje po całym dniu 😊; odżywcze kremy do twarzy aby skóra pozostała jak najdłużej jędrna i mogła odzwierciedlać nieustannie nasz wewnętrzny urok i czar 😊; kremy BB dla wygładzenia kolorytu i podkreślenia promienności naszego oblicza 😍; kremy do rąk aby odżywić naszą skórę po całym dniu pracy, także w domu 😊;
pięknie pachnące szampony do włosów z olejkami abyśmy mogły czarować puszystymi, sprężystymi puklami 😊, a na koniec cudnie pachnące balsamy do ust – nic tylko całować i przesyłać buziaki!!! 😊

A przede wszystkim, przyjechała radość, którą będziemy mogły obdarować Amazonki, biorące udział w naszych działaniach w tym roku. Pierwszą z takich okazji będzie XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek w Poznaniu, która odbędzie się już za chwilę, w dniach 13-16 czerwca 2018 r., a której oficjalnym sponsorem jest właśnie NIVEA. W imprezie weźmie udział ponad 150 Amazonek z całej Polski, które będą rywalizowały w zawodach łodzi smoczych, zawodach na ergometrach oraz wezmą udział w wielu innych konkurencjach ruchowych, spędzając aktywnie czas i dając przykład zdrowego i aktywnego stylu życia.

Poprzez realizację tegorocznej Spartakiady, podobnie jak w latach poprzednich, chcemy zachęcić osoby nieaktywne, a w szczególności Amazonki i inne osoby niepełnosprawne do praktykowania różnych form aktywności fizycznej i społecznej, do współdziałania i integracji w dążeniu do sprawności, zdrowia i satysfakcji życiowej.

Naszym działaniom nieodmiennie towarzyszy motto: „Dąż do sprawności”.

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/