OŚWIADCZENIE

Oświadczenie

Po 15 latach efektywnych działań w Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych i 5 latach stania na jej czele, będąc inicjatorką jej powstania – kilka dni temu, wobec różnicy zdań na temat koncepcji dalszego wspólnego funkcjonowania Koalicji – Walne Zgromadzenie Federacji Amazonek podjęło decyzję o wystąpieniu ze struktur Koalicji jako jednego z czterech jej założycieli.

Jako osobie z ponad 30-letnim doświadczeniem prowadzenia największej organizacji pacjenckiej, zawsze była i nadal pozostaje mi bliska idea jednoczenia sił wokół najlepiej pojętego interesu tych, którzy doświadczają poważnego kryzysu zdrowia.

Wszyscy jednak wiemy, że im większa struktura, tym więcej wysiłku od każdej ze stron wymaga wypracowanie zgody konkretną strategię działań. Ponieważ osiągnięcie owej zgody stawało się od kilku miesięcy coraz trudniejsze – uznaliśmy, że pewien model współpracy wyczerpał się na poziomie organizacyjnym i należy zaakceptować ten stan rzeczy, pozostając we wzajemnym szacunku.

Życzę Koalicji skuteczności i deklaruję wsparcie ze strony Amazonek dla wszystkich działań podejmowanych w trosce o chorych, licząc również na to wsparcie ze strony Koleżanek i Kolegów, którzy pozostają w strukturach Koalicji.

Krystyna Wechmann

Prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/