Projekt „Zdrowe i Aktywne Kobiety – ZAK – Profilaktyka raka piersi i raka szyjki macicy”

ZAPRASZAMY do udziału w Projekcie „Zdrowe i Aktywne Kobiety – ZAK – Profilaktyka raka piersi i raka szyjki macicy”  realizowanego przez Fundację SOS Życie w Mielcu w partnerstwie z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej oraz Federacją Stowarzyszeń „AMAZONKI”.

Projekt obejmuje wsparcie 12960 kobiet z województwa podkarpackiego do 31 grudnia 2020 roku w wieku aktywności zawodowej będących w grupie podwyższonego ryzyka, pozostających bez zatrudnienia jak i zatrudnione w tym w warunkach szkodliwych, w ramach programu profilaktyki raka piersi w wieku 50-67 lat (8640 kobiet) i w ramach raka szyjki macicy wieku 25-59 lat (5760 kobiet).

W ramach projektu są przeprowadzane:

  • Warsztaty edukacyjno – informacyjne – Profilaktyka raka piersi wraz z warsztatami samobadania piersi – warsztaty dla 8640 kobiet, realizowane w 4 Edycjach, obejmujące 4 godziny zegarowe dla każdej ze 180 grup dwunastoosobowych grup.
  • Warsztaty edukacyjno – informacyjne – Profilaktyka raka szyjki macicy wraz ze sposobami zapobiegania i profilaktyki – warsztaty dla 5760 kobiet, realizowane w 4 Edycjach, obejmujące 4 godziny zegarowe dla każdej ze 120 grup dwunastoosobowych grup.
  • Spotkania informacyjno – edukacyjne dla kadry lekarskiej i położnych – spotkania organizowane dla 120 lekarzy oraz 120 położnych, – 15 osobowe grupy w 4 edycjach, każdorazowo w 2 turach.
  • Badanie mammograficzne – badanie przeprowadzone przez Realizatora projektu po zakończonych warsztatach. Minimum 2 zdjęcia każdej piersi.
  • Badanie cytologiczne – badanie przeprowadzone przez Realizatora projektu, przy pomocy wziernika jednorazowego użytku i specjalnej szczoteczki cytologicznej pobierane z tarczy i kanału szyjki macicy.

Projekt zrealizowany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Wszelkie dodatkowe informacje wraz z dokumentacją rekrutacyjną znajdują się na stronie projektu: 

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/