RAZEM PRZEZ GÓRY – Wyjazdy trekkingowe w 2018 roku


W tym roku Poznańskie Towarzystwo ,,Amazonki” organizuje sześć wyjazdów trekkingowych w ramach projektu realizowanego ze środków PFRON pn.: „Razem przez góry”.
Adresatkami projektu są Amazonki zrzeszone w Klubach Amazonek przynależących do Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”.
Jeden wyjazd dotyczy grupy mniej zaprawionych kondycyjnie Amazonek (Stary Gierałtów), pozostałe wyjazdy będą dla bardziej zaawansowanych w chodzeniu po wyższych partiach gór. W tym roku Poznańskie Towarzystwo ,,Amazonki” organizuje sześć wyjazdów trekkingowych w ramach projektu realizowanego ze środków PFRON pn.: „Razem przez góry”.

UCZESTNICZYĆ W TREKKINGACH MOŻNA TYLKO RAZ !!!

Trekkingi odbędą się w następujących miejscach i terminach:
1) w Karpaczu – 27 maja–1 czerwca 2018 (W ZAŁĄCZNIKU LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNICZEK)
2) w Świeradowie Zdroju – 24–29 czerwca 2018 (W ZAŁĄCZNIKU LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNICZEK)
3) w Starym Gierałtowie koło Stronia Śląskiego – 07–12 lipca 2018 (dla mniej zaawansowanych) (W ZAŁĄCZNIKU LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNICZEK)
4) w Starym Gierałtowie koło Stronia Śląskiego – 18–23 sierpnia 2018 (W ZAŁĄCZNIKU LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNICZEK)
5) w Zakopanem – 23–28 września 2018 (W ZAŁĄCZNIKU LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNICZEK)
6) w Zakopanem – 21–26 października 2018 (W ZAŁĄCZNIKU LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNICZEK)

W każdym Trekkingu będzie uczestniczyło 30 Amazonek. Przewidujemy długie całodzienne wycieczki szlakami górskimi pod opieką przewodnika i dwóch opiekunek organizujących grupę. Zakwaterowanie będzie w jednym określonym miejscu o dobrych warunkach pobytowych.

WARUNKI REKRUTACJI
– Jednym z warunków rekrutacji jest zakończony proces leczenia i stabilna, dobra kondycja zdrowotna, zdolność do pokonania prostych i średniozaawansowanych tras górskich i znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się w terenach górskich,
– Posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
– Każda z Uczestniczek zobowiązana jest podpisać oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w działaniach projektu oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie, które uczestniczki otrzymają na miejscu każdego trekkingu,
– Warunkiem koniecznym jest zaopatrzenie Uczestniczki w odpowiednią odzież i sprzęt ( m.in.: buty trekkingowe, kurtka przeciwdeszczowa, odzież termiczna, plecak, kijki trekkingowe…) warunkujących bezpieczeństwo Uczestniczek oraz zabranie ze sobą podstawowych środków opatrunkowych ( plaster, bandaż, woda utleniona, jałowy opatrunek…)

Jeśli Uczestniczki nie będą przygotowane odpowiednio do trasy – chodzi w szczególności o buty i odzież, nie będą mogły wziąć udziału w wędrówkach i w związku z tym zostaną obciążone kosztami pobytu.

Częściowa odpłatność za Trekking od jednej osoby wynosi 80 zł, które prosimy przesyłać po zakwalifikowaniu się tzn. po ogłoszeniu listy Uczestniczek na konto PTA: 83 1090 1362 0000 0000 3609 0739 z dopiskiem „Trekking-miejscowość-termin Trekkingu”. Koszt dojazdu Uczestniczki pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenia można dokonywać na adres: amazonki@amazonki.poznan.pl

Prosimy o podanie pełnych danych (imię, nazwisko, adres, pesel, stopień niepełnosprawności)

Proszę pamiętać o AKTUALNYM ORZECZENIU o stopniu niepełnosprawności – kopię jego uczestniczki zabierają ze sobą na trekking.

Lista zakwalifikowanych Pań będzie ogłaszana na stronie Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”.

Projekt pn . ,,Razem przez góry” w ramach, którego są organizowane Trekkingi realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/