Twój głos ma znaczenie!

W związku z epidemiom koronavirusa, wszyscy dostaliśmy więcej czasu, czasu, którego tak nam brakuje na codzień! Możemy zrobić teraz wiele rzeczy, nadrobić zaległości w czytaniu książek, oglądaniu filmów czy też poświęcić chwilę uwagi naszej planecie – Ziemi!

SMOG!

Zjawisko to wpływa szkodliwie na środowisko naturalne i zdrowie każdego z nas. Na jego działanie narażone są najbardziej osoby chore, osoby w podeszłym wieku, kobiety w trakcie ciąży oraz małe dzieci. Zły lub bardzo zły indeks jakości powietrza w miejscu zamieszkania oznacza dla nich konieczność unikania przebywania na wolnym powietrzu, a przez to często ograniczenie codziennych aktywności.

Światowa Organizacja Zdrowia podkreśla, że zanieczyszczenie powietrza jest aktualnie jednym z najpoważniejszych zagrożeń środowiskowych dla zdrowia publicznego. Negatywne skutki smogu i oddychania powietrzem niskiej jakości możemy odczuwać przez wiele lat.

Portal Medsowa.pl i Fundacja Make It Green zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim badaniu poświęconym jakości powietrza i problemowi smogu. 

Chcą zwiększyć świadomości społeczeństwa i poznać nasze zdanie na temat:

– oceny jakości powietrza w miejscu zamieszkania,
– form ochrony przed smogiem i metod walki z tym zjawiskiem,
– dostępności źródeł wiedzy, edukacji oraz instrumentów wsparcia. 

PROSIMY! WYPEŁNIJ kwestionariusz znajdujący się pod tym linkiem.

Badanie jest anonimowe i trwa 5 minut. Ankieta składa się z 36 pytań zamkniętych, jedno- i wielokrotnego wyboru oraz przestrzeni na uwagi dodatkowe. 

Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane w postaci ogólnodostępnego raportu, z możliwością pobrania, a także na Szczycie Klimatycznym TogetAir 2020 – razem dla powietrza 22-23.04.2020 r., objętym Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. 

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/