WARSZTATY DLA BLISKICH WSPIERAJĄCYCH

W tym roku, dzięki środkom finansowym PFRON oraz przy wsparciu firmy Pfizer Polska Sp. z o.o. chcemy zaproponować warsztaty przeznaczone dla osób wspierających osób mających doświadczenie rozpoznania i leczenia raka piersi. Osoby wspierające to osoby bliskie opiekujące się osobą chorą na różnych etapach leczenia. Choroba nowotworowa nie jest problemem wyłącznie osoby chorej. Dotyka ona także najbliższych, którzy często cierpią z samego faktu, że są bezsilni w jej obliczu.

W warsztacie może brać udział jedna osoba spośród wszystkich osób wspierających danej pacjentki, nie wyklucza się, że osoba wspierająca może być również osobą mającą doświadczenie leczenia onkologicznego, ale też może to być np.: mąż, partner, córka, siostra, przyjaciółka, itp. Zajęcia będą odbywały się częściowo w jednej dużej grupie, ale również w podziałach na mniejsze grupy tematyczne, proponowane też będą konsultacje indywidualne.  Tematyka warsztatów jest bardzo delikatna i dotyka często bardzo intymnych, osobistych kwestii życia bliskich dlatego konsultacje stworzą możliwość zasięgnięcia porady, zadania pytań w spokojnej, bezpiecznej atmosferze, z zachowaniem intymności i dyskrecji, pomagają w wyciszeniu emocji.

Po zajęciach będzie możliwość wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska Amazonek i ich sympatyków

Warsztaty i konsultacje prowadzone będą przez psycholożki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Amazonkami i osobami wspierającymi.

Terminy:

25 – 29 września 2022 r.

Miejsce:  Łężeczki,
04 – 08 październik 2022 r.

Miejsce:  Wągrowiec,  Wielspin-Ośrodek-Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy, ul. Jeziorna 16

Ilość uczestników na warsztat: 20 osób 

Uczestnicy pokrywają część kosztów w kwocie 70 zł.

Kwotę wpłacamy na konto FSA:  22 1090 1362 0000 0000 3656 4130,

po informacji o zakwalifikowaniu do udziału, ale najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Skontaktuj się z działem rekrutacji FSA pod adresem email: rekrutacja@amazonki.poznan.pl lub pod numerem telefonu: 790 324 914

Zgłoszenie powinno zawierać takie informacje jak:

  • Nazwisko, imię
  • Adres zamieszkania + województwo
  • Nazwa stowarzyszenia
  • Stopień niepełnosprawności
  • Nr telefonu
  • Email kontaktowy

Zgłoszenie należy przekazać przez Klub inaczej nie będzie brane ono pod uwagę. Zgłoszenia wysyłamy na adres email: rekrutacja@amazonki.poznan.pl

Uczestnicy muszą we własnym zakresie dotrzeć do Poznania na dworzec PKP Poznań Główny (dokładnie na peron dworca letniego), skąd przejadą wspólnie busem do docelowej miejscowości.  W drodze powrotnej bus odwiezie uczestników ponownie na dworzec PKP Poznań Główny.

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/