WARSZTATY DLA BLISKICH WSPIERAJĄCYCH
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W tym roku, dzięki środkom finansowym PFRON, chcemy zaproponować nowe warsztaty przeznaczone dla osób wspierających osoby mające doświadczenie rozpoznania i leczenia raka piersi. Osoby wspierające to bliscy, którzy opiekują się osobą chorą, na różnych etapach leczenia. Choroba nowotworowa nie jest problemem wyłącznie osoby chorej. Dotyka ona także najbliższych, którzy często cierpią z samego faktu, że są bezsilni w jej obliczu.

W warsztacie może brać udział jedna osoba spośród wszystkich osób wspierających danej pacjentki, nie wyklucza się, że osoba wspierająca może być również osobą mającą doświadczenie leczenia onkologicznego, ale też może to być np.: mąż, partner, córka, siostra, przyjaciółka, itp. Zajęcia będą odbywały się częściowo w jednej dużej grupie, ale również w podziałach na mniejsze grupy tematyczne, proponowane też będą konsultacje indywidualne.  Tematyka warsztatów jest bardzo delikatna i dotyka często bardzo intymnych, osobistych kwestii życia bliskich dlatego konsultacje stworzą możliwość zasięgnięcia porady, zadania pytań w spokojnej, bezpiecznej atmosferze, z zachowaniem intymności i dyskrecji, pomagają w wyciszeniu emocji.

Po zajęciach będzie możliwość wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska Amazonek i ich sympatyków.

Warsztaty i konsultacje prowadzone będą przez psycholożki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Amazonkami i osobami wspierającymi.

Terminy:

  • 29 czerwca – 3 lipca 2021
  • 23 – 27 września 2021 r.


Miejsce:  Dworek Róża Poraja, Budziejewo 1, 62-290 Mieścisko

Ilość uczestników/warsztat: 20 osób

Zgłoszenie:

Skontaktuj się z działem rekrutacji FSA pod adresem email: rekrutacja@amazonki.poznan.pl lub pod numerem telefonu: 790 324 914

Zgłoszenie powinno zawierać takie informacje jak:

  • Nazwisko, imię
  • Adres zamieszkania + województwo
  • Nazwa stowarzyszenia
  • Stopień niepełnosprawności
  • Nr telefonu
  • Email kontaktowy

Koszty:

Uczestnicy pokrywają część kosztów w kwocie 70 zł.

Kwotę prosimy wpłacić na konto FSA:  22 1090 1362 0000 0000 3656 4130, po informacji o zakwalifikowaniu do udziału, ale najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Dojazd:

Uczestnicy muszą we własnym zakresie dotrzeć do Poznania na dworzec PKP Poznań Główny (dokładnie na peron dworca letniego), skąd przejadą wspólnie busem do docelowej miejscowości.  W drodze powrotnej bus odwiezie uczestników ponownie na dworzec PKP Poznań Główny.

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/