Plenery 2021

Jak co roku, dzięki dofinasowaniu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych realizujemy projekt ARTYSTYCZNY ŚWIAT AMAZONEK,  w ramach którego odbędą trzy wyjazdy plenerowe, na które zapraszamy wszystkie Amazonki, z całej  Polski. Tegorocznym mottem przewodnim prac wykonywanych podczas plenerów będzie hasło: „Amazonki – pełnia kobiecości”.

Kiedy i gdzie odbędą się tegoroczne plenery?

•        Wągrowiec                   26-31.07.2021 r.

•        Sieraków                     23-28.08.2021 r.

•        Wągrowiec                   19-24.09.2021 r.

Każdy plener potrwa 6 dni (5 noclegów) i w każdym może wziąć udział 50 Amazonek. Uczestniczki będą podzielone na 4 zespoły w celu zapewnienia komfortu pracy i bezpieczeństwa przed zakażeniem wirusem COVID-19, każda z grup będzie odrębnie pracować z własnym instruktorem. Uczestniczki zostaną zaopatrzone w artykuły plastyczne/dekoracyjne. W ramach pleneru będą prowadzone 4 z 5 możliwych warsztatów: malarski, szydełkowania, biżuteryjny, decoupage, florystyczny.

Kto może wziąć w nim udział?

Plenery są adresowane do Amazonek – członkiń  Klubów zrzeszonych w Federacji Stowarzyszeń ,,Amazonki” oraz klubu internetowego na Amazonki.net, posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.  

Odpłatność: uczestniczki pokrywają część kosztów w wysokości 120,00 zł . Kwotę wpłacamy na konto Federacji Stowarzyszeń Amazonki.

Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu pleneru, zgłaszania się, kwalifikacji, opłat, logistyki są dostępne pod linkiem: Artystyczny Świat Amazonek – amazonki federacja

W przypadku pytań skontaktuj się z działem rekrutacji FSA pod adresem email: rekrutacja@amazonki.poznan.pl lub pod numerem telefonu: 790 324 914