Róż po zdrowie

Październik w Polsce tradycyjnie przybiera różowe barwy. Magazyny kobiece, programy telewizyjne poświęcone pielęgnacji zdrowia i urody oraz lifestyle’owe blogi zapełniają się przypomnieniami o badaniach profilaktycznych i poradami lekarzy ginekologów. Kosmetyki, linie odzieżowe czy serie biżuterii pojawiają się na półkach w edycjach limitowanych, zdobionych różową wstążeczką. Aktorki i artystki zachęcają do mądrej profilaktyki, nierzadko dzieląc się własnymi doświadczeniami zmagań z chorobą. Ich szczere zwierzenia przypominają, że proste nawyki obserwacji piersi oraz cykliczne badania w sposób nieoceniony zwiększają szanse pokonania ewentualnych problemów zdrowotnych.

Wydaje się, że każda z nas potrafi już jednym tchem wymienić kluczowe kroki samobadania, zna na pamięć sposoby dbałości o piersi i regularnie uczestniczy w badaniach kontrolnych. Czy tak jest naprawdę?

Piękno płynie z witalności
Audrey Hepburn, ikona stylu i wdzięku, a po zakończeniu kariery aktorskiej – aktywna działaczka na rzecz praw człowieka i ambasadorka dobrej woli UNICEF – zwykła mawiać, że szczęśliwe kobiety są najpiękniejsze. Nie sposób odmówić jej racji – pewność siebie, poczucie spełnienia i radość życia sprawiają, że każda kobieta prezentuje się promiennie i emanuje wewnętrznym spokojem. Ale jak osiągnąć harmonię i dobre samopoczucie, gdy trapi nas lęk o zdrowie – nasze własne, naszych mam, córek lub przyjaciółek?
Dbałość o zdrowie piersi powinna stać się naszym naturalnym, codziennym nawykiem. To zadanie, którego nikt nie zrealizuje za nas – a o które zatroszczyć się absolutnie trzeba, bo każda z nas zasługuje na spokój i zdrowie. Jeśli więc do tej pory odkładałaś badania profilaktyczne na później, dzisiaj zrób pierwszy krok w ich stronę – akcja Fale Loki Koki i Federacji Stowarzyszeń Amazonki Ci w tym pomoże. Dołącz do nas w walce z nowotworem!

W nadchodzących tygodniach będziemy publikować na naszej stronie oraz profilu na Facebooku facebook.com/AmazonkiFed praktyczne wskazówki, jak mądrze i odpowiedzialnie, a niewielkim nakładem czasu, zatroszczyć się o siebie. Przypomnimy też ten najzdrowszy gest – czyli przebieg samobadania piersi. Śledź nasze strony i odwiedzaj sklepy Fale Loki Koki, by być na bieżąco z akcją Róż po zdrowie!

O biustach się dyskutuje
Na kondycję piersi znacząco wpływa także dobrze dobrany biustonosz. Rzecz pozornie błaha, a jednak – jak wskazują statystyki – wciąż bagatelizowana. Profesjonalne bra-fitterki, czyli specjalistki od precyzyjnego dopasowania bielizny, są zgodne – wiele Polek nadal nosi staniki o zbyt małej miseczce, a zbyt dużym obwodzie pod biustem. Efekt? Dyskomfort, ramiączka wpijające się w ciało, fiszbiny, które boleśnie uciskają piersi, ból pleców, niewygoda związana z ciągłym poprawianiem biustonosza na ciele… A także – niezadowolenie ze swojego wyglądu, bo piersi w staniku o niewłaściwym rozmiarze nie są należycie uniesione, bywają nieestetycznie podzielone miseczką na pół (wtedy górna część piersi wystaje z biustonosza jak muffiny z foremki) albo nie zyskują kształtu, na którym nam zależy. Często zrzucamy to na karb kondycji czy wieku swoich piersi, tymczasem odpowiedzialny jest nieodpowiedni biustonosz.
W jednym z październikowych artykułów podpowiemy Wam, jak dobierać bieliznę, by czuć się w niej komfortowo i bardzo atrakcyjnie. Bo przecież tylko w takim celu warto kupować biustonosze!

Dbamy o piękno i zdrowie kobiet
Marka Fale Loki Koki od lat podsuwa kobietom sprawdzone sposoby na pielęgnację urody – udostępnia wysokiej jakości kosmetyki i profesjonalne zabiegi fryzjerskie. Aby jednak cieszyć się pięknem i blaskiem włosów, niezbędna jest szersza pielęgnacja o zdrowie – dlatego co roku konsekwentnie przypominamy o profilaktyce raka piersi.
Towarzyszy nam w tym Federacja Stowarzyszeń Amazonki – organizacja pozarządowa, która skupia ponad 180 stowarzyszeń w całej Polsce. Jej celem jest propagowanie mądrej profilaktyki raka piersi, a także aktywne wspieranie kobiet, które zmagają się z chorobą. Amazonki odważnie i szczerze dzielą się doświadczeniami walki z nowotworem, czerpiąc z choroby siłę do niesienia pomocy kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji.

Zachęcamy do wsparcia działalności Amazonek. Można to zrobić, kupując w sieci Fale Loki Koki produkty oznaczone różową wstążeczką – jak profesjonalne szczotki do włosów Olivia Garden czy nożyczki FOX. Część dochodu z ich sprzedaży przeznaczamy na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki.

Nie bój się badań, róż po zdrowie!
Każda z nas zasługuje na zdrowie, a w razie wykrycia choroby – na szybką i skuteczną terapię. Każda z nas pragnie przeżyć wiele lat wśród najbliższych, realizować pasję, która ją uskrzydla lub podróżować po najpiękniejszych zakątkach Ziemi.

Dajmy sobie szansę na spełnienie tych marzeń. Zacznijmy w praktyce stosować zalecenia profilaktyki – już od dziś. Zróbmy krok w stronę zdrowia, czerpiąc wiedzę z doświadczeń Federacji Stowarzyszeń Amazonki i podpowiedzi specjalistów Fale Loki Koki.

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/