Wydawnictwo

„Nasze Życie”: biuletyn środowiska Polskich Amazonek o zasięgu ogólnopolskim wydawany przez Poznańskie Towarzystwo „Amazonki” od roku 1995.

Poradnik – Rehabilitacja kobiet leczonych z powodu raka piersi; autorstwa dr Hanny Tchórzewskiej: publikacja poświęcona przede wszystkim tematyce rehabilitacji fizycznej (fizjoterapii), przedstawia zakres ćwiczeń stanowiących bazę i inspirację do pracy nad swoją sprawnością. Poradnik ma za zadanie wprowadzenie kobiety leczącej się z powodu raka piersi w podstawowe problemy, z którymi przyjdzie się jej spotkać.

Poradnik dla kobiet z rakiem piersi – Nie jesteś sama; autorstwa dr Małgorzaty Adamczak oraz dr Dariusza Godlewskiego: poradnik kładzie nacisk na sferę psychiczną, pomaga odpowiedzieć na wiele nurtujących podczas choroby pytań.

Poradnik – RAK PIERSI od diagnozy do leczeniaporadnik powstał z myślą by droga przez chorobę była drogą do zdrowienia w ramach kampanii JEST JAK JEST. MAM WYBÓR! Znajdują się tu odpowiedzi na podstawowe pytania. Konsultantem merytorycznym są prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki oraz psychoonkolog mgr Katarzyna Borowicz. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym poradniku pomogą w podejmowaniu świadomych wyborów.

Rak piersi – rehabilitacja w leczeniu: płyta DVD; zawiera instruktaż czynności profilaktycznych i niezbędne wskazówki postępowania po przebytym leczeniu niezwykle istotne w pierwszym okresie rekonwalescencji

Wewnętrzna moc – wizualizacja terapeutyczna: płyta DVD; wizualizacyjna technika terapeutyczna oparta o prace z umysłem na rzecz poprawy zdrowia. Autorem tekstu jest psychoonkologa Teresa Wysocka, stosująca podobne wizualizacje w pracy z pacjentami..

Ulotka profilaktyczna: materiał pomocniczy w promowaniu samokontroli piersi wśród kobiet, zawierający instruktaż samobadania

slot demo
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/
https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/
https://majorzeman.eu/slot-demo/
https://www.psychopsy.com/toto-sgp/
https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/
https://www.rioquente.com.br/slot-demo/
https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/
https://chavancentre.org/slot-demo/
https://drift82.com/togelsgp/